Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Golf Klub České Budějovice

Golf Klub České Budějovice

Driving range Golf Klubu České Budějovice funguje v lokalitě  Švábův Hrádek  v těsné blízkosti centra Českých Budějovic.  600 m2 travnatých odpališť  a 14 umělých podložek
nabízí ideální tréninkové prostředí pro pokročilé hráče, ale i začátečníky a úplné nováčky. Naše odpaliště jsou orientována na východ, lze z nich tedy trénovat  i v pozdních odpoledních hodinách!


Kino KOTVA

Kino KOTVA

Přijďte - uvidíte! Největší novinky u nás!!!
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

Akciová společnosti MOTOR JIKOV Group a. s. je mateřskou společností skupiny podniků převážně strojírenského a slévárenského charakteru. Postupně se vyprofilovala do pozice řídící společnosti, jež svým dceřiným společnostem poskytuje služby ekonomického, marketingového, investičního a personálního charakteru. Centralizace poskytování těchto služeb umožňuje využít synergií a dosáhnout vyšší efektivity výroby a zlepšení ekonomických ukazatelů jednotlivých společností.

Optika Olga Bartoňová České Budějovice

Optika Olga Bartoňová České Budějovice

Nabízíme kompletní služby oční optiky
Klub K2

Klub K2

Otevírací doba: od 21.00 - 03.00 hodin Vstup: 30 CZK (mimo sobotních akcí) Na ISIC do 22 hodin vstup zdarma!
BEACH Areál České Budějovice

BEACH Areál České Budějovice

Areál plážových sportů s umělým osvětlením, které zaručuje provoz až do 24.00 hod, se nachází ve sportovním a společenském centru Českých Budějovic vedle sportovní haly. Přes řeku Vltavu je zimní stadion, plavecký stadion a letní plovárna, nedaleko je tenisový areál Tonstav a lesopark Stromovka. Areál je příjemnou zastávkou na městské cyklistické stezce.

Pension a regenerační centrum Solnička

Pension a regenerační centrum Solnička

Součástí prostor je regenerační centrum - solná jeskyně, masáže, rolletic, infra sauna, kosmetika, nehtové studio, kadeřnictví, dětský koutek, kavárna, ubytování - internet na pokojích.


Grand Hotel Zvon v Českých Budějovicích

Grand Hotel Zvon v Českých Budějovicích

Grand Hotel Zvon současně dokončil zásadní rekonstrukcí většiny pokojů, konferenčních sálů a vstupních prostor a v současné podobě patří ke špičkovým hotelovým zařízením v jihočeském regionu
 Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány je rodinný hotel situovaný v klidné lokalitě cca 50m od náměstí Přemysla Otakara II. O vaše pohodlí se postará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá vaše přání.
Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu
Výstaviště České Budějovice a.s

Výstaviště České Budějovice a.s

Výstavnictví má v jihočeském regionu bohatou tradici, jejíž kořeny sahají až do poloviny minulého století. Již v roce 1848 probíhaly v Českých Budějovicích výroční trhy organizované čtyřikrát ročně. Současná činnost akciové společnosti navazuje na akce pořádané od roku 1960 jako regionální zemědělské výstavy.
AGROZET České Budějovice a.s

AGROZET České Budějovice a.s

V současné době mé naše společnost celkem 15 provozů včetně velkoobchodu s náhradními díly. Velkoobchod skladuje cca 45 tisíc položek náhradních dílů, které dodává ostatním provozům prostřednictvím pravidelného rozvozu.

Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice

Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice

1885  22. dubna byla schválena dohoda mezi spolky "Beseda lidu", "Beseda českobudějovická" a "Beseda řemeslnicko-živnostenská" o vytvoření české knihovny v Českých Budějovicích.
V srpnu k dohodě o vytvoření české spolkové knihovny přistoupila i Národní jednota pošumavská. 12. listopadu zahájila činnost knihovna, která vznikla soustředěním knihovních fondů výše uvedených spolků v budově Besedy v ulici Na Sadech. Byla přístupná členům všech českých spolků v Českých Budějovicích i členům místního a okolních odborů Národní jednoty pošumavské.
Alpský klub České Budějovice

Alpský klub České Budějovice

Každý rok klub pořádá a organizuje akce jak pro svou členskou základnu, tak pro veřejnost. Jde především o společné výjezdy, kurzy, promítání a výstavy fotografií, čištění skal, ...
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice je firma s dlouholetou tradicí v oblasti obchodu a služeb

České květiny - online květinářství

Počasí
České Budějovice

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics