Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Ferenčík s.r.o.

Ferenčík s.r.o.

Zahradnické centrum Ferenčík s.r.o. je jedním z největších velkoobchodů květin na jihu Čech. Ferenčík zajišťuje také službu rozvoz květin nejen v Českých Budějovicích a blízkém okolí, ale také po celé ČR, případně i po světě. V naší nabídce najdete stále čerstvé řezané květiny, pokojové květiny i venkovní rostliny a další vybavení a doplňky. Nabízíme Vám také realizace zahrad.
Ubytování České Budějovice, Penzioncentrum.cz

Ubytování České Budějovice, Penzioncentrum.cz

Levné ubytování České Budějovice kam se bude těšit každý. Kvalitní služby a špičkové úrovni v samém srdci Českých Budějovic.
Půjčovna lodí a raftů Titanic

Půjčovna lodí a raftů Titanic

Půjčovna lodí a raftů TITANIC vám nabízí komplexní vodácké služby na všech řekách v ČR, hlavně na jihu Čech - Vltava, Lužnice, Otava…Organizujeme rodinné, školní i firemní výlety.
Eko mb s.r.o.

Eko mb s.r.o.

Zpracování plastů. Drcení a regranulace PET odpadů. Výkup PET vláken, PET drtí,PET lahví,PET flakes, PET regranulátů, PET vtoků, PET zdegradovaného, ale i PET-G a PET-GAG
Hotýlek MINOR

Hotýlek MINOR

Pension Minor Vás srdečně zve a nabízí Vám své služby v klidném prostředí města Českých Budějovic. Nabízíme Vám kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat-TV a minibarem. K dispozici je uzavíratelné parkoviště. Zdarma připojení k internetu na pokojích bezdrátovým systémem Wi-Fi a v restauraci prostřednictvím pevných internetových zásuvek. Dovolujeme si Vás pozvat do restaurace na speciality naší kuchyně a výborné budějovické pivo.
Zeppelin Heaven Club

Zeppelin Heaven Club

Zeppelin Heaven Club můžete navštívit v Českých Budějovicích na náměstí. Ve třetím patře pekelného Domu umění Vás čeká music, zábava, koktejly, kořalky a příjemný personál.
Design studio Jan Medek

Design studio Jan Medek

V roce 1993 jsem založil firmu Design studio Jan Medek se záměrem poskytnout zákazníkům, kvalitní nabídku postelí, matrací, roštů, kancelářského nábytku a služeb. Sídlo firmy i sklady se nacházejí v jihočeské metropoli Českých Budějovicích.
Ferona, a.s

Ferona, a.s

Velkoobchod hutním materiálem
Hotel Atlas

Hotel Atlas

Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu a v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY
BENETT a.s.

BENETT a.s.

Firma Benett působí na trhu od roku 1992, své sídlo máme v Jihočeském kraji. Pro potřeby našich zákazníků disponujeme 25 plachtovými návěsy, které používáme převážně k přepravě paletového zboží.
Maky s.r.o.

Maky s.r.o.

Komfortní způsob života v pasivním domě, který lze postavit za prakticky stejné náklady jako běžnou novostavbu, je umožněn použitím naprosto jednoduchých principů a technologií, které nejen šetří energii, ale také významně zvyšují komfort bydlení.
Hotel Klika

Hotel Klika

Hotel Klika má dlouholetou tradici. Nachází se v nejstarší historické zástavbě centra města v přímém sousedství kostela Obětování Panny Marie z 12. století, zároveň však v klidném prostředí Sokolského ostrova, Zátkova nábřeží a soutoku Vltavy a Malše. Hotel Klika byl zde budován rodinou Klikových. Za více než 20 let své existence se stal nedílnou součástí tohoto malebného místa. Rodinný hotel se orientuje na zákazníky, kteří ocení individuální a klidný přístup k hostovi s cílem maximálně uspokojit jejich přání.
REALSTAV s.r.o.

REALSTAV s.r.o.

Zásadou společnosti je poskytnout klientům komplexní ekonomický, účetní a daňový servis.
XANADU a.s.

XANADU a.s.

KOMPLEXNÍ IT ŘEŠENÍ  Aktivní komunikací se zákazníky chceme poskytovat taková řešení, služby a produkty z oblasti IT, která umožní uživatelům soustředit se na vlastní práci a efektivně a s potěšením využívat výhod digitálních technologií.
ONTARIO - půjčovna lodí a raftů

ONTARIO - půjčovna lodí a raftů

Naše vodácká půjčovna se zabývá hlavně pronájmem lodí, raftů a veškerého vodáckého vybavení jak jednotlivcům, tak i velkým kolektivům.

České květiny - online květinářství

Počasí
České Budějovice

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics