Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Ferona, a.s

Ferona, a.s

Velkoobchod hutním materiálem
Hotel Atlas

Hotel Atlas

Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu a v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY
BENETT a.s.

BENETT a.s.

Firma Benett působí na trhu od roku 1992, své sídlo máme v Jihočeském kraji. Pro potřeby našich zákazníků disponujeme 25 plachtovými návěsy, které používáme převážně k přepravě paletového zboží.
Maky s.r.o.

Maky s.r.o.

Komfortní způsob života v pasivním domě, který lze postavit za prakticky stejné náklady jako běžnou novostavbu, je umožněn použitím naprosto jednoduchých principů a technologií, které nejen šetří energii, ale také významně zvyšují komfort bydlení.
Hotel Klika

Hotel Klika

Hotel Klika má dlouholetou tradici. Nachází se v nejstarší historické zástavbě centra města v přímém sousedství kostela Obětování Panny Marie z 12. století, zároveň však v klidném prostředí Sokolského ostrova, Zátkova nábřeží a soutoku Vltavy a Malše. Hotel Klika byl zde budován rodinou Klikových. Za více než 20 let své existence se stal nedílnou součástí tohoto malebného místa. Rodinný hotel se orientuje na zákazníky, kteří ocení individuální a klidný přístup k hostovi s cílem maximálně uspokojit jejich přání.
REALSTAV s.r.o.

REALSTAV s.r.o.

Zásadou společnosti je poskytnout klientům komplexní ekonomický, účetní a daňový servis.
XANADU a.s.

XANADU a.s.

KOMPLEXNÍ IT ŘEŠENÍ  Aktivní komunikací se zákazníky chceme poskytovat taková řešení, služby a produkty z oblasti IT, která umožní uživatelům soustředit se na vlastní práci a efektivně a s potěšením využívat výhod digitálních technologií.
ONTARIO - půjčovna lodí a raftů

ONTARIO - půjčovna lodí a raftů

Naše vodácká půjčovna se zabývá hlavně pronájmem lodí, raftů a veškerého vodáckého vybavení jak jednotlivcům, tak i velkým kolektivům.
Golf Klub České Budějovice

Golf Klub České Budějovice

Driving range Golf Klubu České Budějovice funguje v lokalitě  Švábův Hrádek  v těsné blízkosti centra Českých Budějovic.  600 m2 travnatých odpališť  a 14 umělých podložek
nabízí ideální tréninkové prostředí pro pokročilé hráče, ale i začátečníky a úplné nováčky. Naše odpaliště jsou orientována na východ, lze z nich tedy trénovat  i v pozdních odpoledních hodinách!


Kino KOTVA

Kino KOTVA

Přijďte - uvidíte! Největší novinky u nás!!!
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

Akciová společnosti MOTOR JIKOV Group a. s. je mateřskou společností skupiny podniků převážně strojírenského a slévárenského charakteru. Postupně se vyprofilovala do pozice řídící společnosti, jež svým dceřiným společnostem poskytuje služby ekonomického, marketingového, investičního a personálního charakteru. Centralizace poskytování těchto služeb umožňuje využít synergií a dosáhnout vyšší efektivity výroby a zlepšení ekonomických ukazatelů jednotlivých společností.

Optika Olga Bartoňová České Budějovice

Optika Olga Bartoňová České Budějovice

Nabízíme kompletní služby oční optiky
Klub K2

Klub K2

Otevírací doba: od 21.00 - 03.00 hodin Vstup: 30 CZK (mimo sobotních akcí) Na ISIC do 22 hodin vstup zdarma!
Veteran Car Club České Budějovice

Veteran Car Club České Budějovice

Veteran Car Club České Budějovice patří k nejstarším a největším klubům příznivců historických vozidel v České Republice. Byl založen v roce 1963, když zakladatelská skupina zahájila činnost již v roce 1958. V současné době klub sdružuje více než 190 členů, kteří se zajímají o historická vozidla, nebo jsou vlastníky historických automobilů, motocyklů, jízdních kol a vojenské techniky.
BEACH Areál České Budějovice

BEACH Areál České Budějovice

Areál plážových sportů s umělým osvětlením, které zaručuje provoz až do 24.00 hod, se nachází ve sportovním a společenském centru Českých Budějovic vedle sportovní haly. Přes řeku Vltavu je zimní stadion, plavecký stadion a letní plovárna, nedaleko je tenisový areál Tonstav a lesopark Stromovka. Areál je příjemnou zastávkou na městské cyklistické stezce.Počasí
České Budějovice

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics